HSÚ Koliba Ústí nad Labem - HSÚ Panthers Kadaň
7:4
(2:2, 2:1, 3:1)
Komentář

Dne 15. 2. 2015 jsme odehráli další zápas, tentokrát jsme zajížděli na hřiště do krajského města. Soupeře jsme měli vlastně ihned dva, jedním byl celek ústecké Koliby, druhým soupeřem byli dva páni v pruhovaném.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně, ale domácí Koliba proměnila ihned první nabídnutou přesilovou hru - 1:0. Pantheři na nic nečekali a v následném střídání se dočkali vyrovnání z hole ONDŘEJE TUMPACHA1:1. Jenže ani Koliba na nic nečekala a z následující akce znova udeřila – 2:1. Na obou stranách vznikaly šance, ale žádná neskončila v brance. Co se nestalo z předchozích šancí, to se stalo v čase 13:24, kdy JIRKA VAVERKA chytře tečoval dělovku, kterou vyslal od modré čáry Zdeněk Šeba – 2:2

Ve druhém dějství jsme byli daleko aktivnější, než soupeř, ale na výsledku to bohužel nebylo znát. Hra se přiostřovala, k čemuž pomáhali i „pruhovaní páni“. V čase 27:52 jsme šli poprvé v zápase do vedení, když se znovu prosadil ONDŘEJ TUMPACH2:3. Zbývala minuta do konce druhé třetiny a stav byl stále nezměněn, jenže co se potom stalo, to se jen tak nevidí. Postihl nás totiž výpadek, který znamenal hned dvě branky za 35 vteřin. Po druhé třetině tedy bylo skóre 4:3.

Třetí třetina byla v režii již zmiňovaných pánů v pruhovaném. Po několika minutách se opět prosadila Koliba – 5:3. V čase 34:19 jsme obdrželi branku číslo 6, to co ale předcházelo celou situaci bylo až neuvěřitelné. U branky domácích se strhla mela, když v sobě bylo ihned 6 hráčů, pan rozhodčí stál necelý metr od zmiňované situace, ale přerušení hry se nekonalo (vysvětlení: „Nebylo to tak hrozné“, je podle mého nedostačující), ústečtí hráči využili celé situace a vstřelili gól. – 6:3. Na tabuli svítil čas 35:51, a na polovině hřiště se strhla další šarvátka, již potrestaná, ale tak jak se zachoval domácí hráč, to se také jen tak nevidí. Z počátku férová bitka se změnila v „prasárnu“, když náš hráč upadl na zem a jeho sok do něj stále bušil. Rozhodčí opět nijak nezasahovali. O tři minuty po této situaci proměnilo Ústí další přesilovou hru – 7:3. Poslední slovo v zápase si vzal náš kapitán RADEK MAŠEK, který usměrnil míček přesně za záda ústeckého brankáře. Zápas tedy po třetinách 2:2, 2:1 a 3:1 skončil 7:4.

Statistiky

Branky a nahrávky: 2. Slavík L. (Třeštík D., Brůha V.) - 2. Tumpach O. (Tumpach V.) - 3. Brůha V. (Schwarzjirg L.) - 14. Vaverka J. (Šeba Z.) - 28. Tumpach O. (Vaverka J.) - 30. Prokeš R. (Brůha V.) -
30. Vitko J. (Schwarzjirg L., Prokeš R.) - 32. Koev P. (Formánek J., Kurnat J.) - 35. Koev P. (Formánek J.) - 40. Prokeš R. (Řežábek T., Vitko J.) - 43. Mašek R. (Armstark O.)

Brankáři:
Matějka P. - zásahy: 26, obdržené branky: 4; 86,67%, 45 min.
Balachonov A. - zásahy: 24, obdržené branky: 7; 77,42%, 45 min.

Vyloučení: 2:6 - navíc Brůha V. (KOL) 5+OK, Vaverka J. (PAN) 5+OK, využití: 2:0, v oslabení: 0:0,
střely na branku: 31:30, diváci: 15
Rozhodčí: Sládek Martin, Tuček Michal

Soupisky

HSÚ Koliba Ústí nad Labem: Matějka P. - Brůha V., Kurnat J., Langr M., Řežábek T., Slavík L. - Formánek J., Koev P., Prachař L., Prokeš R., Reisenauer T., Schwarzjirg L., Třeštík D., Vitko J.

HSÚ Panthers Kadaň: Balachonov A. (Jiskra S.) - Šeba Z., Tumpach V., Procházka V., Armstark O., Voltr M. - Toman V., Mašek R., Tumpach O., Vaverka J., Kanči M., Rác J., Zábel F.