HSÚ Panthers Kadaň - HSÚ Koliba Ústí nad Labem
1:6
(1:3, 0:0, 0:3)
Komentář

V sobotu jsme odehráli druhé domácí utkání, tentokrát na hokejbalové hřiště v Chomutově přijel celek z Ústí. Již od prvních minut bylo vidět, že nám hosté nenechají nic zadarmo. V první třetině z přesilové hry vyrovnal MARTIN KANČI. To ale bylo od nás vše. Po třetinách 1:3, 0:0 a 0:3 si hosté z Ústí odvezli všechny body za výhru 1:6.

Statistiky

Branky a nahrávky: 6. Povejšil T. (Slavík L.) - 9. Kanči M. (Mazánek J.) - 11. Vitko J. (Mudroňka A.) - 15. Povejšil T. (Čejka P., Kostovič J.) - 38. Koev P. (Formánek J., Brůha V.) - 41. Slavík L. (Mudroňka A.) - 43. Prokeš R. (Schwarzjirg L.)

Brankáři:
Jiskra S. - zásahy: 33, obdržené branky: 6; 84,62%, 45 min.
Kostovič J. - zásahy: 19, obdržené branky: 1; 95,00%, 45 min.

Vyloučení: 5:6, využití: 1:1, v oslabení: 0:0, střely na branku: 20:39, diváci: 18
Rozhodčí: Vlasák Petr, Pala Daniel

Soupisky

HSÚ Panthers Kadaň: Jiskra S. - Šeba Z., Tumpach V., Procházka V., Hasman P., Málek M. - Toman V., Mašek R., Tumpach O., Vaverka J., Mazánek J., Kanči M., Miker D., Skopal J., Rác J.

HSÚ Koliba Ústí nad Labem: Kostovič J. - Čejka P., Brůha V., Mudroňka A., Vojtíšek M., Langr M., Straka M. - Vitko J., Schwarzjirg L., Prokeš R., Povejšil T., Slavík L., Třeštík D., Formánek J., Koev P.