HBC Concept Team Most - HSÚ Panthers Kadaň
1:2 sn
(0:0, 0:0, 1:1 - 0:1)
Komentář

Dnes 25.10.2014 jsme zajížděli na hrací plochu našeho soupeře, tím byl celek HBC Concept Team Most. Svůj první zápas v dresu Panthers odchytal Alexandr Balachonov.

První třetina začala opatrně na obou stranách, což bylo vidět i na poměru střel, které hráli do karet domácím, když poměrem 7:4 přestříleli Panthers. Ale ani jedna střela nebyla gólová. První třetina skončila za nerozhodného stavu 0:0.

Druhé dějství se moc nelišilo od toho prvního. Most se snažil najít recept na našeho brankáře, ale marně. Stejně tak to bylo i na naší straně. I ve druhé třetině nebyla k vidění branka.

Třetí třetina byla z pohledu fanouška nejpohlednější. Akce střídala akci. V čase 34:51 využil přesilovku mostecký Kapoun. Inkasovaná branka nás nakopla a začínali jsme pomalu přebírat iniciativu. To potvrdil v čase 37:51 kadaňský ex-kapitán JOSEF RÁC, který střelou na vyrážečku využil přesilovou hru a zároveň vyrovnal stav utkání. Pantheři měli stále více ze hry. Zápas se pomalu schyloval k nájezdům, když se v obrovské šanci objevil Ondřej Tumpach, který střelou z mezikruží v čase 44:58 nastřelil tyč mostecké svatyně.

Utkání šlo do nájezdů. Jako první jel Most, nedal. Poté se k míčku postavil Josef Rác, ten střelou mezi betony neuspěl. Střelu mezi betony zkusili také mostečtí, také neuspěli. Jako druhý za Kadaň se k míčku postavil Zdeněk Šeba, který přestřelil. Třetí sérii zahájil Most, gólman Balachonov ukázal své kvality, když střelu do horní poloviny branky efektivně schoval do lapačky. K třetímu nájezdu se postavil kadaňský ONDŘEJ TUMPACH, ten zvolil kličku do bekhendu a zavěsil míček pod břevno. Pantheři si tedy připisují cenné 2 body do tabulky.

Statistiky

Branky a nahrávky: 35. Kapoun T. (Lanka J., Polák J.) – 38. Rác J. (Šeba Z.) - rozhodující nájezd Tumpach O.

Brankáři:
Klein J. - zásahy: 14, obdržené branky: 2; 93,33%, 45 min.
Balachonov A. - zásahy: 24, obdržené branky: 1; 96,00%, 45 min.

Vyloučení: 5:4, využití: 1:1, v oslabení: 0:0, střely na branku: 25:15, diváci: 17
Rozhodčí: Výšek Petr, Sládek Martin

Soupisky

HBC Concept Team Most: Klein J. (Kodera J.) – Zuska J., Vávra Z., Polák J., Obracaník M., Ševčík M., Seifert D. - Šmídl P., Bůžek P., Kapoun T., Váleček L., Immer J., Lanka J., Vasil J., Mayer P., Mareš P., Michálek J.

HSÚ Panthers Kadaň: Balachonov A. - Šeba Z., Tumpach V., Procházka V., Hasman P., Jirout S. - Toman V., Mašek R., Tumpach O., Rác J., Vaverka J., Kanči M., Doležal R., Skopal J., Miker D.