HBC Dandy Chomutov - HSÚ Panthers Kadaň
5:2
(3:1, 1:1, 1:0)
Komentář

V neděli 28.9.2014 bylo naplánované třetí kolo KHbL. Zápas se hrál na hřišti v Chomutově. Chvilkama to vypadalo spíše jak na ledě. Branky kloužou z pozice, jen se jich stačí dotknout, ranní rosa nadělala oběma týmům velké potíže, hřiště klouzalo. V tom jsme se střetli s mistrem soutěže HBC Dandy Chomutov. Všichni jsme věděli, že nás bude čekat těžký zápas. To se také ukázalo v ihned ve čtvrté minutě, kdy Dandy udeřili poprvé. Tři minuty na to udeřili podruhé. Pantherům se podařilo z hole JOSEFA RÁCE snížit. Hosté ale udeřili tři vteřiny před koncem první třetiny. Skóre po první patnáctiminutovce bylo 3:1 pro domácí Dandy.
Druhá třetina byla z našeho pohledu třetinou nejpovedenější. Měli jsme více ze hry, ale bohužel jsme dokázali vstřelit jen jedinný gól, ten padl z hole ONDŘEJE TUMPACHA. A jeden gól jsme inkasovali. Po druhé třetině byl stav 4:2 pro Dandy.
Do třetího dějství jsme nastupovali s výhodou přesilovky, kterou jsme ovšem nevyužili. Hosté přidali další, již pátou branku a zaslouženě vyhráli 5:2. Nutno podotknout, že Pantheři vyhořeli v koncovce, měli 4 vyložené tutovky, ale ani z jedné nepadl gól. Dandy se pustilo do akce a ihned z toho byla inkasovaná branka v síti Panthers.

Statistiky

Branky a nahrávky: 4. Žižka M. (Kníže J., Trnka J.) - 7. Trnka J. (Kníže J.) - 7. Rác J. (Jandák M.) - 15. Kníže J. (Pešta M., Hrubý L.) - 18. Tumpach O. (Hasman P., Mašek R.) - 25. Trnka J. (Kníže J., Hrubý L.) - 41. Kníže J. (Hanzl J.)

Brankáři:
Buřval L. - zásahy: 20, obdržené branky: 2; 90,91%, 45 min.
Jiskra S. - zásahy: 9, obdržené branky: 3; 75,00%, 15 min. (střídání po 1. třetině)
Vítek D. - zásahy: 16, obdržené branky: 2; 88,89%, 30 min.

Vyloučení: 4:2, využití: 0:1, v oslabení: 0:0, střely na branku: 30:22, diváci: 44
Rozhodčí: Bačo Petr, Výšek Petr

Soupisky

HBC Dandy Chomutov: Buřval L. - Sklenář T., Kníže J., Novák P., Šlehofer M., Hanzl J., Hrubý L., Trnka J., Budák M., Žižka M., Opelt V., Kocour L., Pešta M., Toman J., Taraška L.

HSÚ Panthers Kadaň: Jiskra S. (15. Vítek D.) - Procházka V., Tumpach V., Doležal R., Šeba Z., Hasman P., Jirout S. - Toman V., Mašek R., Tumpach O., Jandák M., Skopal J., Rác J., Šponiar J., Kanči M., Miker D.