HSÚ Panthers Kadaň - HBC Lev Litvínov B
2:3
(1:1, 1:0, 0:2)
Komentář

V sobotu 1.11. jsme odehráli další utkání, tentokrát byl naším soupeřem tým HBC Lev Litvínov B. Do zápasu jsme vstoupili lépe, což potvrdil VOJTA TOMAN, který zmátl gólmana a strhl vedení na stranu domácích Panthers. Panteři měli ze zápasu více, ale bohužel se jim nepodařilo vstřelit v první třetině další gól, naopak hosté střelou od modré srovnali na 1:1.

Druhé dějství také začalo lépe pro Kadaň, šance střídala šanci, poté se k míčku dostal domácí kapitán RADEK MAŠEK, který vyslal nechytatelnou střelu pod horní tyč - 2:1. Kadaň měla stále více šancí, do jedné se dostal Zdeněk Šeba, který prokličkoval celým hřištěm, ale na hostujícího gólmana nevyzrál, stav se tedy neměnil a Panteři vedli po druhé třetině 2:1.

Na začátku třetí třetiny byla potrestána domácí hráčská lavice za příliš mnoho hráčů na hřišti. Hosté toto vyloučení ihned potrestali - 2:2. Minutu na to hosté přidali další branku a strhli vedení na svoji stranu – 2:3. Kadaň nic nevzdávala, po střele Ondřeje Tumpacha zazvonila spojnice branky. Domácí si vzali oddechový čas a vytvořili si v závěru tlak, který vyústil k odvolání brankáře. Bohužel ke gólu to nevedlo a tak se Panteři po dobrém výkonu museli smířit s prohrou 2:3.

Statistiky

Branky a nahrávky: 5. Toman V. (Rác J.) - 10. Rus M. (Kousek M.) - 27. Mašek R. (Jandák M., Hasman P.) - 32. Skořepa S. (Linhart K., Čermák D.) - 33. Hanzlíček D. (Valenta S., Kovář D.)

Brankáři:
Balachonov A. - zásahy: 22, obdržené branky: 3; 88,00%, 45 min.
Hurych P. - zásahy: 25, obdržené branky: 2; 92,59%, 45 min.

Vyloučení: 5:4 - navíc Šeba Z. (PAN) 10 min. OT, využití: 0:1, v oslabení: 0:0, střely na branku: 27:25, diváci: 19
Rozhodčí: Pečený Michal, Výšek Petr

Soupisky

HSÚ Panthers Kadaň: Balachonov A. (Jiskra S.) - Šeba Z., Tumpach V., Hasman P., Málek M. - Toman V., Mašek R., Tumpach O., Vaverka J., Kanči M., Rác J., Jandák M., Skopal J., Jirout S.

HBC Lev Litvínov B: Hurych P. - Rus M., Čermák D., Linhart K., Kovář D., Švadleňák J., Skořepa S., Valenta S., Kousek M., Schnaubelt D., Hanzlíček D.